Eskişehir Haber | Muhabir26

YOK ARTIK DAHA NELER!

YOK ARTIK DAHA NELER!

Bu camia bunu da gördü

Başkanın ailesi Murat Diri’yi tehdit etmiş

 

Evetevet yanlış okumadınız. Eskişehirspor’da bir tehdit olayı dün geceye damgasını vurdu. Afyonspor maçı bitmiş, Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı ve Nefer Tribünü Lideri Murat Diri yarım sezon koltukta oturan Başkan Kaan Ay ve arkadaşlarıyla ilgili camianın düşüncelerini sosyal medya hesaplarından dile getirmişti.

İŞTE MURAT DİRİNİN O SÖZLERİ;

Bırak uğraşma dediler..

* Sen mi bu hale getirdin bırak yapanlar uğraşsın dediler.

Direndik!  Yorulduk! Üzüldük! Yalnız kaldık! Mücadele ettik! Vazgeçmedik! Ve herkesin umudunu yitirdiği yerde yeniden DİRİLDİK! Şimdi yenilenme zamanı. Eskişehirspor menfaatleri için kongre vakti.

*  Kaan Ay bu yola iyi niyetle çıktı. Ama yanına sonradan gelenler onu yanlış yönlendirdi. Ona destek olan herkesle düşman oldu. Kendi muhasebesini yapacaktır. Ancak bu süreçte Eskişehirspor için taraf oldu. Ligde kalmak için mücadele etti. Emekleri için kendisine teşekkür ederiz.

* Ancak maalesef bu yapıyla önümüzdeki sezonu çıkaramayız. Bugün Kaan Ay maçı yakından takip edemedi. Önceden planlanmış yurtdışındaydı. Ama yerine oturacak kişi de Ali UÇAR değildi. 40 bin TL verip Eskişehirspor başkanlık koltuğuna oturulamaz. Kendisi de bunu kabul etmemeliydi.

* Kaan Ay’ı Harun ve Ali çok yanlış yönlendirdi. Kendisi abdestli namazlı biriydi.  Ne fitneler dedikodular içine girdi. Ağzını bozdu en kötüsü de kalbini bozdu. Ama harama el uzattı ve kulübün parasını yedi kimse diyemez. Maalesef başkanlık koltuğu ağır geldi Yine de lig de kaldık.

* Mehmet şimşek Osman taş Selim Demircioğlu Rasim Bob ve birkaç abilerimiz bizim isteğimizle yönetime girdi. Ancak onlarda küstürüldü. Yine de vazgeçmedi. Hiç birisi mücadeleden yılmadı küsmedi. Eskişehirspor selameti için çalıştı. Onlarda taraftarın yüzünü eğdirmedi. Teşekkürler.

 

İşte bu sözlerin ardından gece daha da hararetlendi. Bu tweetlerin üzerinden tehdit edildiğini dile getiren Murat Diri yeni paylaşımlar yaparak ağzına geleni saydı.

İŞTE BU DA O TEHDİT MESAJLARI;

* Az önce de abisi arıyor. Yönetim yenilensin diye yazdım muhabbetine “Alınmak mı istiyorsun?” diyor. İki bakanla oturup kalktılar şirazeleri kaydı. Bu çapsızlara kim böyle cesaret verdi bilmiyorum. AÇIK VE NET İLANIMDIR. G..Ü YİYEN VARSA ÖYLE BİR GÜCÜ KUDRETİ OLAN VARSA BEKLİYORUM.

* Hainlik mi yaptık? Hırsızlık mı yaptık? Kulübe kötülük mü yaptık? Neymiş Sinan başkan için bir kaç yazı yazmışım. Onları yıkmaya çalışıyormuşum onlarda beni aldıracakmış. Ne yiyip içiyorsunuz siz? Sinan başkan istese zaten sen başkan olamazdın.

* Şimdi de bekliyorum. Emniyete beni aldıracak olan, Valimize beni şikayet edecek olan, Yargıtay üyesi Hasan Odabaşı’na baskı yaparak dosyalarımla oynayacak olan Kaan Ay ve yancıları bu ülkede adalet size göre mi işliyor. G..ü yiyen varsa FARKETMEZ..

* TEKRAR EDİYORUM. G..Ü YİYEN VARSA BEKLİYORUM..!!!

Ve bu açıklamaların ardından ülke genelinde Es Es’e gönül vermiş olan binlerce taraftar Murat Diri’ye destek olarak arkasında durdu. Destek mesajlarının içeriğinin neler olduğunu okurlarımız az çok tahmin ediyordur. Bu yüzden yer vermiyoruz. Söylemek istediğimiz kısaca şu; Bu tablo bu camiaya yakışıyor mu?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ