REKLAM ALANI
Eskişehir Haber | Muhabir26

GENÇ TİYATROCULARDAN BAŞKAN KURT’A TEŞEKKÜR

Odunpazarı Belediyesi Tiyatro Müdürlüğü çatısı altında iki yıldır devam eden tiyatro eğitimi ile Belediye Tiyatrosu hem kendi oyuncularını yetiştiriyor hem de konservatuar sınavlarına hazırlıyor.

REKLAM ALANI
GENÇ TİYATROCULARDAN BAŞKAN KURT’A TEŞEKKÜR

Konservatuar sınavlarında başarılı olan öğrencilerini üniversitelerine; profesyonel hayata uğurlayan Odunpazarı Belediye Tiyatrosu’nun 2017 2018 ve 2018 2019 eğitim sezonunda toplam 14 öğrencisi konservatuarı kazandı. Yaşadıkları mutluluğu Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile paylaşan genç tiyatrocular, Başkan Kurt’a kendilerine verdiği destek için teşekkür etti.

Öğrencilerden; Melih Salgır Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü, Özer Gökmen Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Türkü Özge İzgü Hacette Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Çağrı Nur Kelleci Dilek Sabancı Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Kübra Özkan Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü, Ahmet Kayaarası Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Enes İşlek Dilek Sabancı Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Ezgi Büyükdere Dilek Sabancı Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Ergül Can Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Merve Azgın Kadir Has Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Fatih Akbaş Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Zümre Meğreli Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü, Armanç Toktaş Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü, Fatma Ezgi Eser Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı.

Yaşadıkları mutluluğu Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile paylaşmak isteyen genç tiyatrocular, Başkan Kurt’u ziyaret ederek verdiği destek için teşekkür etti. Odunpazarı Belediye tiyatrosunun kendileri için bir okul olduğunu belirten genç tiyatrocular, “Her zaman desteğinizi hissettik. Oynadığımız oyunlarda da, çıktığımız bu yolda da bizleri yalnız bırakmadınız. Teşekkür ederiz” diye konuştu.

Genç tiyatroculara okul hayatlarında başarılar dileyen Başkan Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin kapılarının her zaman kendilerine açık olduğunu belirtti. Başkan Kurt, “Büyük bir başarıya imza attınız. Bizleri çok gururlandırdınız. Yolunuz hep açık olsun. Okul hayatınızda başarılar dilerim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ