REKLAM ALANI
Eskişehir Haber | Muhabir26

Yargı önünde hesap verecek

REKLAM ALANI
Yargı önünde hesap verecek

Yayınladığı video ile Eskişehirspor camiasına ağır ithamlar yönelten Bilal Kureş isimli Trabzonspor taraftarı hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Bilal Kureş yayınladığı videoda, “Eskişehirspor’un gideceği yer çöplük. Eskişehirspor’un yöneticileri divan kurulu mudur, artık ne karın ağrısıysa kendilerine başkan dahi bulamadılar. Şikeden yargılanmış, UEFA tarafından şikeci olarak tescilenmiş, Türk mahkemeleri öyle demiş, böyle demiş. Onun öyle olmadığını siz de biliyorsunuz zaten. Eskişehirspor arka kapıdan dolanarak iş yapıyor. Bu durum bile senin kafadan şikeci olduğunun ispatıdır. Şikeci olduğunuzun farkında dahi değilsiniz. Şikecisiniz, şikecilik size doğal geliyor. Eskişehirspor kulübü hiç kusura bakma. Bu o kadar eziklik, o kadar düşüklük ki bu. Bir takıma şike yapıyorsun. Onun aleyhinde çalıyorsun, çırpıyorsun sonra gidip o takımdan para dileniyorsun” demişti. Kureş’in bu sözleri sosyal medyada oldukça tepki toplamıştı.

Savcılık Avukat Cihan Gürsoy’un suç duyurusunu kabul ederse Bilal Kureş isimli Trabzonspor taraftarı Türk Ceza Kanunlarında yer alan 125 ve 216. maddeleri gereği yargılanacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ