Eskişehir Haber | Muhabir26

Ufak bir yanlış anlaşılma olmuş

REKLAM ALANI
Ufak bir yanlış anlaşılma olmuş
  • Spor
  • 14 Temmuz 2021

Fatih Baturaygil: “Eskişehirspor Kulüp Muhasebecisi Gökay Mehmet Şahin işini düzgün yapan dürüst bir arkadaşımızdır. Kulübün menfaati için gece gündüz çalışan ve özellikle -35’in gelmemesi için büyük çaba sarf eden Gökay arkadaşımıza teşekkür ediyorum.”

Eskişehirspor Divan kurulunda yer alan Fatih Baturaygil, Gökay Mehmet Şahin ve Murat Daldık’a çalışmalarından dolayı ayrı teşekkür etti.

Baturaygil “Öncelikle genel kurul salonunda muhasebe ile ilgili açıklamalarımda yanlış anlaşılma olmuş. Eskişehirspor Kulüp Muhasebecisi Gökay Mehmet Şahin işini düzgün yapan dürüst bir arkadaşımızdır. Kulübün menfaati için gece gündüz çalışan ve özellikle -35 puan silme cezası alınmaması için çaba sarf eden Gökay arkadaşımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Fatih Baturaygil ayrıca “Yine sportif direktörümüz Murat Daldık’ın kulübümüze emekleri çok büyük. Özellikle yabancı dosyalar için gece yarılarına kadar görüşmeler yapıyor. Şimdiye kadar alınan imzalarında bir çoğunu kendisi halletti. Kendisine de teşekkür ediyorum” dedi. (İstikbal Gazetesi)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ