Eskişehir Haber | Muhabir26

ODUNPAZARI’NDAN “HOŞGELDİN BEBEK” ZİYARETLERİ

Odunpazarı Belediyesi tarafından başlatılan “Hoşgeldin Bebek” projesi kapsamında ilçe genelinde bebek sahibi olan aileler evlerinde ziyaret ediliyor.

ODUNPAZARI’NDAN “HOŞGELDİN BEBEK” ZİYARETLERİ

“Hoşgeldin Bebek” projesi Odunpazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri ve Kadın Aile Müdürlüğü tarafından organize ediliyor. Proje kapsamında Kadın ve Aile Müdürlüğü, Odunpazarı İlçesi içerisinde bebek sahibi olan aileleri tespit ediyor.

Kadın ve Aile Müdürlüğü tarafından tespit edilen aileleri, Odunpazarı Belediyesi yetkilileri ziyaret ediyor. Odunpazarı Belediyesi son olarak Emek Mahalle Muhtarı İbrahim Uçar’ın torunlarını ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi’nin Uçar ve Çidem Ailelerinin bebek heyecanını paylaşmak için gerçekleştirdiği ziyarette yetkililer, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’un selamı ile birlikte, hazırlanan özel hediye paketini verdi.

“HOŞGELDİN BEBEK PROJESİNİ KENDİ ÇABAMIZLA YÜRÜTÜYORUZ”

2017 yılı Ocak Ayın’dan beri Odunpazarı İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden yeni doğan bilgisi alamadıklarını kaydeden yetkililer, Hoş Geldin Bebek projesini kendi çabaları ile yürütmeye çalıştıklarını vurguladı. Tüm engellere rağmen Odunpazarı’nda belediye-halk arasındaki iletişimin artacağını belirten yetkililer, sosyal destek projelerinin devam edeceğini kaydetti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ