Eskişehir Haber | Muhabir26

FETÖ’cü Batmaz mahkemede Albay’ı tehdit etti

Akıncı Üssü davasında yargılanan FETÖ’cü Kemal Batmaz, kendisini provokasyonlardan kaçınması yönünde uyaran Albay’ı “Size sadece şunu söylüyorum, harekete geçtiğimde ne olacağını göreceksin.” şeklinde tehdit etti.

FETÖ’cü Batmaz mahkemede Albay’ı tehdit etti

Akıncı Üssü davasında yargılanan FETÖ’cü imam Kemal Batmaz, kendisini mahkemenin düzenini ve güvenliğini bozacak provokasyonlardan kaçınması yönünde uyaran Albay Tarık Hekimoğlu’nu “Albayım size sadece şunu söylüyorum, harekete geçtiğimde ne olacağını göreceksin” diye tehdit etti.

ALBAY, BATMAZ’I UYARDI

Duruşma salonlarının güvenliğinden sorumlu Ankara İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Tarık Hekimoğlu duruşmanın sonunda mahkemenin düzenini ve güvenliğini bozacak provokasyonlardan kaçınması için Kemal Batmaz’ı uyardı.

BATMAZ: NELER OLACAK GÖRECEKSİN

Batmaz, “Ben kurallara uyuyorum ancak her şeyime karışıyorsunuz. Provokasyon böyle olmaz, ben provokasyon yaptığımda salonda, neler olacak göreceksin.” karşılığını verdi

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı, Akıncı Üssü davasında yargılanan FETÖ’cü imam Kemal Batmaz’ın “Albayım size sadece şunu söylüyorum, harekete geçtiğimde ne olacağını göreceksin, göreceğiz” şeklindeki tehditleri nedeniyle Batmaz hakkında soruşturma başlattı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ