Eskişehir Haber | Muhabir26

Eskişehir halkı bu havuzda yüzüyor

REKLAM ALANI
Eskişehir halkı bu havuzda yüzüyor

Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde yer alan açık havuz, kent halkına hizmet veriyor. Eskişehirliler, hijyenik ortamda ve uzman eğitmenler eşliğinde yüzmenin keyfini yaşıyor.

Tepebaşı Belediyesi’nin uluslararası Leeds sertifikalı çevreci binası Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri, Su Sporları Merkezi bu yıl da hijyen standartlarına uygun açık havuzu ile kent halkına hizmet vermeye devam ediyor.

Özellikle çocuklara 4 mevsim yüzme sporu ile ilgilenme imkanı tanıyan dünya standartlarındaki merkez, yaz aylarında hizmet veren açık havuzu ile ailelere eğlenceli ve sağlıklı zaman geçirebilme fırsatı sunuyor. Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi Açık Havuzu, ailelerin çocukları ile birlikte güven içinde keyifli zamanlar geçirmelerini sağlıyor. Pandemi önlemleri çerçevesinde, süre sınırlaması ve kişi sayısı sınırlaması eşliğinde hizmet veren tesiste, maske ve sosyal mesafe kuralları da aksatılmıyor.

19, 20 ve 21 Temmuz’da kapalı

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, açık havuzun 19, 20 ve 21 Temmuz’da hizmet vermeyeceğini bildirdi. Öte yandan vatandaşlar Ertuğrulgazi Mahallesi Ahmet Vefik Caddesi’nde hizmet veren tesis ile ilgili her türlü görüş, öneri ve ücret bilgisi için 0 (222) 310 39 45 numaralı telefondan ilgililere ulaşılabiliyor. Havuzu kullanmak üzere randevu almak isteyen vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi’nin “www.tepebasi.bel.tr” web adresini ziyaret edebiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ