Eskişehir Haber | Muhabir26

“BU BİR EKİP ÇALIŞMASI”

REKLAM ALANI
“BU BİR EKİP ÇALIŞMASI”

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi bünyesinde 2009 yılında kurulan Sui Generis Tiyatro, 10’uncu yılını etkili bir oyunla kutladı.

Yunus Emre Yerleşkesi Salon 2016’da gösterimi gerçekleşen tiyatro oyunu seyircilerden tam not aldı. Oyunun yönetmenliğini; Eskişehir Şehir Tiyatrolarının başarılı sanatçısı Hakkı Kuş üstlendi. Oyunda ışık tasarımı; Kutan Gökkaya, hareket düzeni ise; Hüseyin Akçar tarafından gerçekleştirildi. Şüphelinin suçlu olduğunun genel kabul görüldüğü oyunda, 12 jüri üyesi üzerinden adalet kavramı sorgulanıyor. İzleyenlerin nefeslerini tutarak izlediği oyun, sezon boyunca sahnelenecek.

Sui Generis Tiyatro’nun kurucusu ve Grup Koordinatörü Av. Hüseyin Akçar; 10’uncu yıl kutlamaları ile ilgili olarak, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’ya desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletti. Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi çatısı altında yıllardır perde açan bir tiyatronun; tüm Türkiye’de kabul görmesinin azımsanmayacak bir başarı olduğunu ortaya koyan Akçar, bu başarının bir ekip çalışması olduğunu belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ