Eskişehir Haber | Muhabir26

‘Bir şey olursa vebali Cumhurbaşkanının boynunadır’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eleştirdiği gazeteci Fatih Portakal’a destek veren CHP’li Mehmet Göker, Meclis kürsüsüne portakalla ve mandalinayla çıktı.

‘Bir şey olursa vebali Cumhurbaşkanının boynunadır’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Birileri çıkmış portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni.” ifadelerini kullanmıştı. Erdoğan’ın eleştirdiği Fatih Portakal’a destek veren CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, kürsüye portakal, mandalina ve Fatih Portakal posteriyle çıktı.

“FATİH PORTAKAL’I SİZE YEDİRTMEYİZ”

TBMM Genel Kurulunda, Hazine ve Maliye Bakanlığı ile bağlı kurumların bütçelerinin görüşüldüğü 8. turda, CHP milletvekilleri konuşmalarını yaptı. CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, meclis kürsüsünde konuşurken elindeki portakal ve mandalinayı gösterdi. Ardından Fatih Portakal’ın posterini eline alan CHP’li vekil şunları söyledi:

“Şimdi bakın size şöyle göstereceğim. Bu portakal, bu mandalina bu da Fatih Portakal. Buradan size sesleniyoruz; portakalı soyup yiyebilirsiniz ama Fatih Portakal’ı size yedirtmeyiz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ