Eskişehir Haber | Muhabir26

Başkan Ataç’ın muhtarlar ile istişaresi sürüyor

Başkan Ataç’ın muhtarlar ile istişaresi sürüyor

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt.Ahmet Ataç, Tepebaşı bölgesinde görev yapan muhtarlar ile bir araya geldiği toplantıların 5’incisini gerçekleştirdi.

Başkan Ataç, “Kent merkezinden kırsalına, tüm mahallelerimize elimizden gelen en kaliteli hizmeti, eşitçe ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Ahmet Ataç’ın, Tepebaşı bölgesinde görev yapan muhtarlar ile bir araya geldiği toplantılar devam ediyor. Tepebaşı Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıya, kırsal ve kent merkezinde görev yapan 20 muhtarın yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Rıfkı Ustaoğlu, Tepebaşı Belediyesi’nin müdürlük yetkilileri ve Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı ve Uluönder Mahallesi Muhtarı Hasan Güler katıldı. Toplantıda muhtarlar ve Başkan Ataç, koronavirüs sürecinde mahallelerde gerçekleştirilen belediye hizmetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Muhtarlar adına söz alarak Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür eden Muhtar Güler, “Muhtarlarımız bu verimli toplantılardan dolayı çok memnun. Tüm muhtarlarımızın da ifade ettiği gibi, bize her zaman bir telefon kadar yakınsınız. Belediyemiz her zaman olduğu gibi koronavirüs sürecinde de mahallelerimize önemli hizmetler ulaştırdı. Mahalle temizlikleri, ilaçlamalar, ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek gibi hizmetler aksamadı. Başkanımıza mahalle sakinlerimiz adına da teşekkür etmek istiyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ