Eskişehir Haber | Muhabir26

‘ÇOCUKLAR BAYRAM EDİYOR’

‘ÇOCUKLAR BAYRAM EDİYOR’

Espark Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını çocukları tiyatroyla buluşturacak bir etkinlikle kutluyor.

20-23 Nisan tarihlerinde düzenlenecek ‘Çocuklar Bayram Ediyor’ etkinliğinde ünlü çizgi filmlerin tiyatroları Espark’ta sahnelenecek. Espark Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara bayram coşkusu yaşatacak. 20-23 Nisan günleri arasında çocukların sevgilisi haline gelen ünlü çizgi filmlerin tiyatroları Espark’ta sahnelenecek. 20 Nisan Cumartesi günü 13.30 ve 15.00’da Maysa ve Bulut, 16.30 ve 18.00’da ise Küçük Prens çocuklarla buluşacak. 21 Nisan’da Pinokyo ve 22 Nisan’da Oz Büyücüsü tiyatro oyunlarıyla devam edecek kutlamalar; 23 Nisan Salı günü, çocuklar tarafından ilgiyle izlenen Kardeşim Ozi çizgi filminin tiyatrosu günde 2’şer sefer sergilenecek.

Etkinlik hakkında konuşan Espark Alışveriş Merkezi Müdürü Berkay Damgacı, “ECE Türkiye ve Espark Alışveriş Merkezi (AVM) olarak başta çocuklar olmak üzere tüm halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz. Bu anlamlı günde çocuklarımıza hafızalarında yer edinecek bir hediye vermek istedik. Çocuklarımızın ilgiyle izlediği çizgi filmlerin Espark’ta sahnelenecek tiyatro oyunlarına tüm çocukları ve aileleri davet ediyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ