Eskişehir Haber | Muhabir26

Bilecik Belediye Başkanı Şahin Eskişehir’de ki toplantıya katıldı

Bilecik Belediye Başkanı Şahin Eskişehir’de ki toplantıya katıldı

BEBKA Ağustos Ayı Toplantısı Eskişehir’de Yapıldı
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) Ağustos ayı Yönetim Kurulu toplantısı Eskişehir’de gerçekleştirildi.
Toplantıya; Eskişehir Vali Özdemir Çakacak, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ve Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin ile BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim katıldı.
25 Temmuz 2019 tarihinden itibaren bir yıl boyunca Yönetim Kurulu Dönem Başkanlığı’nı yapacak olan Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak başkanlığındaki toplantıda, BEBKA Yönetim Kurulu 11. Kalkınma Planı, 2020 yılı Çalışma Programı ve Bütçesi, 2019 yılı Ara Faaliyet Raporu ile diğer gündem maddeleri ele alındı.Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin toplantının verimli geçtiğini ve gelecek adına önemli adımların atıldığını belirterek, “1 yıllık programımızı belirledik. Gelecek adına önemli kararlar alındı. BEBKA olarak daha verimli olmak adına fikirlerimizi paylaştık” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ