my-portfolio

Geçtiğimiz günlerde Emirdağlı 9 dernek Eskişehir'de Belediye Başkanlığına Adaylık İçin Suat Er’e destek açıklaması yaptı.

Emirdağlılar Platformu Odunpazarı Belediye Başkan Adaylığı için Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er’in konusunda hemfikir olmuş ve bu yönde açıklama yapmışlardı. Gelen tepkiler üzerine tekrar açıklama yapma gereği duyan Emirdağlılar Platformu; “Parti gözetmeksizin hangi hemşerimiz seçilebilecek yerdeyse, biz sonuna kadar hemşerilerimizin yanındayız.” dedi.
İşte Emidağlılar platformunun yaptığı basın açıklamasının tamamı:
“Bildiğiniz gibi, Emirdağ’ın toplumsal değerleri ile örtüşen, sosyal, kültürel ve sanatsal yapısı çerçevesinde, sevgi ve saygı içinde, dostluk ve kardeşlik ilkeleri doğrultusunda, yardımlaşmanın ve dayanışmanın esas alındığı, toplumun bilgi, birikim ve kültürel gelişimini esas almak üzere, Emirdağlılar Vakfı Başkanlığında, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren, tüzel kişiliği olan dernekler ile, Başkanı Emirdağlı olan Meslek odaları ve Sendikaların başkanlarının katılımı ile, EMİRDAĞLILAR PLATFORMUNU kurmuştuk.
GAYEMİZ; VAKFIMIZI, DERNEKLERİMİZİ, MESLEK ODALARIMIZI VE SENDİKALARIMIZI SİYASET DIŞINDA BIRAKARAK, PLATFORM VASITASIYLA ADAY OLAN HEMŞERİLERİMİZİ, SİYASİ PARTİ GÖZETMEKSİZİN DESTEKLEMEKTİR.
Bugüne kadar da Emirdağlılar Platformu, her seçimde, asla siyasi parti gözetmeksizin, aday olan hemşerilerimizi desteklemiştir, önümüzdeki mahalli seçimlerde de, hangi partiden olursa olsun, aday olan hemşerilerimizi destekleme kararı almış ve bunu basına deklere etmiştir.
Elini taşın altına koyan, cesaretle ben adayım diye ortaya çıkan hemşerilerimizin sonuna kadar yanındayız.
Eskişehir’de nüfusumuza göre, özellikle siyasette ve bürokraside yeterince temsil edilmediğimiz kanaatindeyiz. Bu kanaatimizi her ortamda, her yetkiliye ve her siyasi partiye açık yüreklilikle söyledik. Sözümüzün arkasındayız.
Parti gözetmeksizin hangi hemşerimiz seçilebilecek yerdeyse, biz sonuna kadar hemşerilerimizin yanındayız.”

Hasan Murat Kahya
Emirdağlılar Platformu Başkanı

Yeniler
Eskiler

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: